Liga 1 2019

On 17/03/2019 at 13:16 Quote this message

Co za wyścig. Emocje do ostatniego okrążenia. Dzięki Panowie za kawał dobrego ścigania. Dla mnie 5 lokata smakuje jak małe zwycięstwo.

On 17/03/2019 at 15:36 Quote this message

Wyścig ładny a ja zaczełem jak Kubica zbyt nerwowo podeszłem do tego wyscigu zero koncentracji .

On 17/03/2019 at 16:11 Quote this message

siemka, żal straconych punktów, 53 kółeczka na darmo
https://youtu.be/O4DcO4XtGAQ
Image
Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi
Ostrybuch
Ostrybuch
Moderator

On 17/03/2019 at 18:03 Quote this message

Yooo ,ja nie jestem zadowolony z przebiegu dwa wlasne błędy i po wyścigu:( Pierwszy to zbycie biegu za nisko i kontakt z bandą to było chyba na 8 okrążeniu strata skrzydła a drugi to znowu zagapiłem się i wyjechałem w tak zwany" kozi róg" co zaprzepasiclo walkę pod koniec wyścigu o 5 pozycje .Chociaż po treningach miałem nadzieję że wyścig ukończę udało się:) Teraz za 2 tygodnie Bahrajn.Graty dla Thc za wygraną i brawo Audio dobry wyścig.

On 31/03/2019 at 17:08 Quote this message

siemka, fajny wyścig i wreszcie pierwsze punkty
w nowym sezonie
https://youtu.be/CsqCUcRKw6A
Image

On 01/04/2019 at 04:05 Quote this message

Ja nie jestem zadowolony. Dwa glupie spiny z najechaniem na tarke i po skrzydle. Dwa te same miejsca. Ech a bylo tempo
Ostrybuch
Ostrybuch
Moderator

On 01/04/2019 at 20:59 Quote this message

Co do mojego występu nie ma o czym pisać :( ,wystarczy obejrzeć wyścig na YT do 3 zakrętu :( Graty Zeton brawo !!!
Ostrybuch
Ostrybuch
Moderator

On 15/04/2019 at 12:53 Quote this message

Chiny ciężki wyścig udało się zakończyć na 4 pozycji :) ,Graty Zeton za wygranie wyścigu brawo!!! Audio Mix czemu nie było Cie na wyścigu ?? następnym razem proszę o info na stronie!!!! Następne GP BAKU za dwa tygodnie.

On 28/04/2019 at 19:18 Quote this message

12 pkt fiuuuu kolo nosa, ciężki wyścig w Baku i na 7 okr do końca rozbiłem bolid tam gdzie nasz Robi "T-Rex" w quali
Nie trzeba było się śmiać... spokojna jazda, nikt nie gonił, ech szkoda
Image

On 28/04/2019 at 19:46 Quote this message

Najlepszy wynik ale faworyci sami się wyeliminowali ,no i dziwny ten wyścig ale już za nami szkoda że listek ,grzechu , barzant nie wykorzystaliście szansy na fajne punkty .No i Gratulacje dla Dawida za pudło w pierwszym wyścigu w sezonie 2019
Ostrybuch
Ostrybuch
Moderator

On 29/04/2019 at 16:35 Quote this message

Brawo dla podium wyścigu ,trzy bolidy na mecie co tam się działo Dejv "wejście smoka" ,Adik to samo gratulacje Panowie .Następne GP Hiszpanii w których tez nie wezmę udziału wyjazd do Polski na tydzień,życzę wszystkim powodzenia!!!
Ostrybuch
Ostrybuch
Moderator

On 20/05/2019 at 16:59 Quote this message

Panowie Hiszpanie przeniesiemy na jakiś wolny termin dostępny dla każdego a teraz w niedziele jedziemy Monako .

On 27/05/2019 at 17:03 Quote this message

Fajny wyścig bo punktów duzo :)
Image

On 27/05/2019 at 20:13 Quote this message

Fakt. Najgorszy tor jaki może być, już Singapur sto razy lepszy... ale jest ok. Jazda zachowawcza, aby tylko do mety dojechać.

On 09/06/2019 at 17:54 Quote this message

Kolejny bardzo fajny wyścig i cenne punkty.
Skoro latamy 50% to może warto "uwolnić" pogodę dynamiczną,
dla urozmaicenia rywalizacji ?

Image

Post a reply