Luźne Rozmowy

Ostrybuch
Ostrybuch
Moderator

On 27/05/2019 at 14:35 Quote this message

Siema Mssny tak zostal zmieniony wyglad ,nie ma z czego wybierac w szablonach ale bedziemy jeszcze patrzec na inne.

On 31/05/2019 at 10:56 Quote this message

Ostry - Wiem, marudzę... ale niech tak zostanie jak jest w składach napisane, czyli jestem w McLarenie. Williams mnie irytuje. Sorry Bażant ;)

On 02/06/2019 at 14:46 Quote this message

Tak z ciekawości... F1 2019 wychodzi w weekend GP Austrii (piątek). Planujecie startować na nowej czy jeszcze na starej wersji? Ja mam preorder już na PS store.
Ostrybuch
Ostrybuch
Moderator

On 02/06/2019 at 22:02 Quote this message

Na starej Massny ,serwery nie będą działać pewnie jeszcze poprawnie.

On 10/07/2019 at 10:37 Quote this message

Odwołane sa wyścigi czy inny termin? Francja, dajmy na to, to juz drugi zdaje się? Ja niestety nie mogłem...

On 04/08/2019 at 22:09 Quote this message

Panowie kierowcy F1 POLAND TEAM, i nie tylko, z tego co widzę, liga i to forum powoli umiera.Może spróbować przywrocić świetność tej lidze?
Mam kilka pomysłow, każdy zainteresowany też może coś podrzucić od siebie, wszystkie pomysły można by omówić i najlepsze wprowadzić w życie.
Moim zdaniem pomogło by , gdyby zmienić wyścig na 50%, przywrócić zmienne warunki pogodowe, zrobić wyścigi w jednym ustalonym dniu i godzinie, np. sobota o 19, plus trochę reklamy na grupach o F1 na fejsie i liga by ożyła.Sam bym chętnie wrócił.
Niekoniecznie wyścigi musiały by być w dniu realnych wyścigów.
Zachęcam zainteresowanych do wrzucania swoich pomysłów... może coś się z tego jeszcze da zrobić?
Mayer_F1PL
Mayer_F1PL

On 07/08/2019 at 18:53 Quote this message

Jeżeli są jeszcze chętni do ścigania się w ogarniętym gronie to zapraszam:
http://ligaf1ps4.pl/

Kilku kolegów z tej ligi jeździ już z nami od jakiegoś czasu.
Stig
Stig

On 25/08/2019 at 09:32 Quote this message

Witam. Dziś losowanie. Można jeszcze się załapać. Zapraszam
Ostrybuch
Ostrybuch
Moderator

On 26/08/2019 at 14:08 Quote this message

Panowie musimy sie określić czy chcemy kto chce i tak dalej mamy miesiąc czasu po tym terminie strona zniknie jak nie zaczniemy jezdzic pozostanie tylko FB .Pierwsza temat zależy ilu nas będzie kto chce jezdzic niech pisze .Druga sprawa musial by ktos pomuc w prowadzeniu tego wzystkiego ja juz nie mam na tyle czasu ,widzę ze Ach powrócił i jest chętny zmotywowany:) Zrobie grupe na PSN napisze ze chcemy sie reaktywować i zobaczymy.Z niektorymi z nas porozmawiam osobiscie bo widzimy sie na wyscigu za kilka dni w Belgi na SPA :)

Pages : 1 2

Post a reply