Liga 1 2018

Author  
# 11/06/2018 at 18:10 achcr7
Mi osobiście powinno zależeć na powtórzeniu wyścigu, ale mając w pamięci przygody z Chinami, to lepiej niech zostanie jak jest.
# 11/06/2018 at 20:05 Ostrybuch (Moderator)
Ok to zostawiamy tak jak jest .Następny wyścig jest we Francji tyle ze nie mamy tego toru w grze wiec pojedziemy Austrie poniewaz chłopaki jada na wyścig Cube i Thc i musimy przelozyc termin.Czyli jedziemy Austrie za 2 tygodnie jak zwykle 30min po wyścigu .
# 12/06/2018 at 15:50 listek2000
24.06.2018, godz. 20, Polska - Kolumbia, Kazań 
Image
Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi
# 12/06/2018 at 18:51 Ostrybuch (Moderator)
W takim układzie jedziemy przed wyścigiem :) 13:00 pl.
# 24/06/2018 at 15:32 listek2000
Siemka. Wyścig fajny ale bez punktów. Wydawało mi się,ze wyścig ma być o 13.30 wiec wskoczyłem pół godz wcześniej o 13ej i okazało się ,ze startujemy już. Zdążyłem ściągnąć setup z TT i bez ani jednego kolka treningowego przystąpiłem do wyscigu. W tej sytuacji mimo,ze bez punktów to calkiem udany wyscig. POOOOLSKA GOOOLAAA
https://youtu.be/MhqQZYC1Y9w
Image
# 25/06/2018 at 11:48 Ostrybuch (Moderator)
Siema, jak dla mnie całkowicie nie udany wyścig :( chyba przez zmianę ustawień w ostatnim momencie ,no trudno czekamy na następne GP czyli Silverstone w Anglii ktory odbedzie sie 8 lipca.Za tydzien Thc z Cubem będą na wyścigu w Austrii :) życzę dobrej zabawy przez cały weekend wyścigowy !!! Do zobaczenia na treningach w Silverstone.
# 25/06/2018 at 14:47 achcr7
Gratulacje dla podium.Dla mnie udany wyścig, bo kwale zawaliłem kompletnie.Normalnie robię kółko w Austrii o sekundę szybciej, ale zjadł mnie stres.Start z 8, wyścig skończyłem na p6 ,choć ostatnie 10 kółek walczyłem z Tomem o 5 miejsce ,przekraczając linię mety przyklejony do niego.Nie popełnił łobuz żadnego błędu, w dodatku przejechał wyścig na czysto, a mi się parę sekund uzbierało, także i tak by nic mi nie dało jego wyprzedzenie, ale przynajmniej nie było nudno.
Ogólnie jestem zadowolony,zważając że praktycznie może z godzinę treningu poświęciłem Austrii. Pozdrawiam wszystkich.
# 25/06/2018 at 16:22 ADIKF1
Mnie panowie nie będzie w Silverston jadę na urlop tak więc powodzenia .
# 25/06/2018 at 22:56 PIONIU
Panowie chciałbym wszystkich przeprosić jeżeli przeszkadzałem, awaria pedałów do 44 okrążenia , hahaha chyba nikt jeszcze nie robił serwisu w czasie wyścigu........poświęcenie ogólne.......udało się, ...
# 04/07/2018 at 21:25 Dupciama111
Uwaga . Niecały rok i jestem z wami ! Pozdrowienia dla całej ekipy tej starej dobrej zaufanej jak i nowych ludzisk . Jeździć szybko i bezpiecznie
# 06/07/2018 at 09:34 walderama
Siema , chciałbym z Wami pojeździć w lidze , tylko czy jest sens zapisywać się w połowie sezonu i czy jest jakieś miejsce ? , bo jeśli tak to mógłbym pojechać dopiero na monzie 2-go września , czy może lepiej od nowego sezonu? , ok już Ostry odpisał , dzięki
# 07/07/2018 at 14:46 Ostrybuch (Moderator)
No widzę ze chłopaki wracają na stare śmieci :)
# 09/07/2018 at 15:26 Ostrybuch (Moderator)
Siema, kolejny zepsuty wyścig przez SC co mogl wywolac Smarzyk wychodząc z looby podczas wyścigu !! W regulaminie mamy jasno napisane ze nie możemy wychodzić z lobby podczas wyścigu bo właśnie wtedy dzieją sie takie cuda ,to samo nie mozna wychodzic z gry podczas Q robimy pomiarowe okrążenie i zjeżdżamy normalnie do boksu a nie wycofujemy sie z sesji .Na ta chwile Smarzyk dostajesz upomnienie nastepnym razem beda pkt ujemne.Co do samego wyścigu achhhh nie ma co pisać z mojej strony .Następny wyścig jest w Niemczech ale nie mamy go w grze wiec mamy przerwę, może uda sie go odrobic na nowej odsłonie gry .Czyli następne GP które jedziemy to Węgry 29 lipca na których mnie nie będzie będę na wakacjach :) Tak wiec zycze wszystkim powodzenia na Hungaro a widzimy się w Belgii :)
# 09/07/2018 at 16:32 tom_3-33
A moze by tak te Chiny pojechać w gp Niemiec ?
# 09/07/2018 at 16:40 achcr7
Siemka.
SC powinien zostać dawno wyłączony.Też jestem za tym, by pojechać Chiny.Co do wyścigu, napiszę krótko, skasował mnie na pierwszym okrążeniu Aro, ale nie będę żadnych wniosków składał.Zdarza się.
PS.jeśli po moim błędzie jakieś problemy miał Audiomix, to bardzo chcę go przeprosić
# 09/07/2018 at 17:19 THC_DRIVER (Moderator)
SC powinien zostać bo dodaje pikanterii wyscigom, ale nie może zostać bo Codemasters nie zajmuje się tak "małymi" bugami jak ten z VSC. Swoją drogą nic by się nie stało gdyby nie to że ktoś kolejny raz opuścił lobby. Od tej chwili nie będzie upomnień tylko ostre kary aż się wszyscy nauczą, z Prezesem wlacznie
# 09/07/2018 at 17:37 tom_3-33
Tez jestem za zostawieniem SC właśnie gdyby wszyscy pozostali w pokoju do końca wyścigu nie bylo by zadnego problemu z SC
# 09/07/2018 at 17:42 Ostrybuch (Moderator)
Thc mnie to nie ma czego uczyc bo ja nigdy nie wyszedłem z lobby podczas wyścigu przez 5 lat tyle pamiętam ,nigdy nawet upomnienia nie dostałem z tego powodu :) A co do Chin jak byśmy chcieli jechać zamiast Niemiec to musialbym nie pojechać bo w tym czasie będę na wakacjach tak wiec wolal bym czekać dalej .
# 09/07/2018 at 17:51 Ostrybuch (Moderator)
Co do SC dobrze by bylo zeby zostal ,może musimy zwiekszyc kare za wyjscie od razu -10pkt i może to ostudzi niektórym zapędy do opuszczania pokoju :)
# 10/07/2018 at 19:23 Audio-Mix_Poland
Achcr7 potraktujmy to jako efekt walki na torze. Dzięki Tom za walkę do ostatniego okrążenia. Walka dostarczyła dla mnie wielu emocji i frajdy. Szkoda ze kary dostałem. Sc niech zostanie. I tak piszecie dyscyplina nie wychodzenia.
# 29/07/2018 at 12:32 grzegorzmelech
Dziś nie pojadę jestem w szpitalu
# 29/07/2018 at 19:37 listek2000
Fajny wyścig. Pogubiłem się podczas niebieskiej flagi, obrałem złą stronę w trudnym miejscu, przepraszam poszkodowanego. Do zobaczenia w następnym wyscigu

https://youtu.be/1lZSUpsV5SU
Image
# 29/07/2018 at 20:58 Adrian1984
https://www.youtube.com/watch?v=eoj6KBqBBSo
# 29/07/2018 at 21:01 Adrian1984
1;14;10 skladam wniosek o ukaranie listka
# 26/08/2018 at 19:17 achcr7
GP Belgii.Zacznę może od przyjemnej sprawy.2 miejsce w kwalach.Dla mnie duży sukces.Miałem fajny setup na kwale, który jednak na wyścig nie był już tak dobry.Mimo to źle nie jechałem,miałem realne szanse, może nie na podium, ale na 4 miejsce na pewno.Na 19 okrążeniu, będąc na 2 miejscu byłem wyprzedzany przez Wiktora w jednym z najgorszych miejsc możliwych by to robic na tym torze.Oczywiście doszło do kontaktu, ja wylądowałem na poboczu z lekko uszkodzonym skrzydłem, wiktor pojechał sobie dalej.Straciłem na tym ok. 10-15 sekund, do tego bolid stal się bardzo podsterowny,z tego powodu na ostatnim , najwolniejszym zakręcie dostałem 5 s. stop & go, plus moje straszne wkurwienie na to wszystko.Po podliczeniu tego wychodzi że mogłem dojechać do mety ok. 30 s. szybciej.
Ja w lidze jeżdżę pierwszy sezon, i jeszcze nikomu wyścigu nie zepsułem, a ja już chyba czwarty raz tracę przez podobne akcje.W GP Wielkiej Brytanii, wykończył mnie ARO, nawet sorry nie powiedział, w Baku miałem przygodę z Ostrym, wcześniej też ktoś skończył mój wyścig, już nie pamiętam kto.Mimo to nigdy nie złożyłem wniosku o ukaranie.
Tym razem myślę nad tym.WIKTOR, TAK SIĘ NIE ROBI !!!
Prześpię się z tym jeszcze, może mi przejdzie.
Zamiast 4 lub 5 miejsca jest szóste czy siódme, z tych nerwów już sam nie wiem.Strasznie jestem wkurwio...
PS. gratulacje dla podium
Post a reply