Liga 1 2018

Author  
# 26/09/2018 at 05:15 danio
Achcr7 wydaje ci sie kolego ze jest zero zasad. To co sie stalo co widziales to wina tylko jednego kierowcy ktory jechal po raz pierwszy w lidze i powiedzial mi ze umie jezdzic bez asyst. Nie sprawdzilismy go i tak to byl moj blad ale jesli myslisz ze tak jest non stop to jestes w bledzie. Plus pamietaj jezdzimy na symulacji i maly kontak moze prowadzic do DNF co zreszta widziales.

Naprawde nie jest tak jak myslisz.
# 26/09/2018 at 06:19 achcr7
Sorry Danio, ale nie zgodzę się z tym że jeden gość wyeliminował połowę stawki.Kilku delikwentów ma wyraźny problem z zasadami jazdy w F1.Już w w kwalach paru typków będących na okrążeniu wyjazdowym , blokowało kierowców będących na szybkim okrążeniu i przez to już w kwalach doszło do kilku wypadków.Zobacz sobie transmisję jeszcze raz i przyznasz mi rację, że to nie jedna osoba narobiła burdelu.Ale ogólnie emocje były.Komentator też dobry.
# 26/09/2018 at 18:28 danio
Kto byl tym innym jeszcze powiedz prosze? Moze damy rade cos zmienic.
# 26/09/2018 at 21:50 Audio-Mix_Poland
A ilu u Was jest regularnie jeżdżących ? Nie lepiej by było mieć jedna ligę ale 22 graczy w wyścigu ? W 11 osób to trochę średnio buduje rywalizację.
# 26/09/2018 at 22:09 achcr7
Audio, startowało chyba 20,ale ukończyło 9 lub 10.
Danio specjalnie dla Ciebie na szybko oglądałem tę transmisję drugi raz.
KWALE: Omar przez dłuższy czas blokuje Tomiego.kontakt, obaj urwane koła. Mister blokuje Pancerniaka.Kontakt, koniec jazdy dla Pancerniaka.A to dopiero były kwale.
Na już do odstrzelenia Rockland i Bronek.Ten pierwszy cały czas stwarzał zagrożenie na torze, dla niektórych przez niego wyścig skończył się szybciej.Bronek natomiast bardziej lubi jeździć po trawie i piachu lub stać sobie w bokiem 10m przed wjazdem do pitu.
Qbelek i Mister bardzo niebezpieczna jazda obydwu z nich, w końcu obaj DNF.
To tylko wybrane na szybko z tego co widziałem na transmisji, a było tego dużo więcej, tylko technicznie nie ma możliwości być z kamerą w każdej części toru.
Na koniec cytat świetnego komentatora tego wyścigu który w punkt podsumowuje to co się w nim działo. Cytuję "Sędzia będzie miał zapalenie opon mózgowych po tych wszystkich zgłoszeniach"
# 27/09/2018 at 07:45 danio
Dziekuje Achcr7 i juz wyjasniam. Nie dlatego ze ich bronie ale aby bylo jasne.

Wiec kolizja Omar i Tomi obaj byli na szybkich kolkach pierwszego owszem zarzucilo ale to niestety Tomi wpakowal sie w Omara myslac ze on sam odpusci.

Nie bylo to przez dluzszy czas a po prostu raz trafili na siebie tak blisko wczesniej Obaj siebie puszczali.

Drugie Mister i Pancerniak i znowu obaj na szybkich kolkach. Mister dotknal tarki na tym luku i poszedl bokiem a Pancerniak wjechal prosto w niego - widac to na nagraniu. Kara niesluszna podyktowana przez gre bo tam nie bylo zadnego blokowania.

Trzeci Rocklands co juz wspominalem to byl moj blad ze nie sprawdzilem go bo fakt narozrabial.

Bronek kierowca z wielkim stazem jeszcze nie wiem co bylo powodem i czekam ba odpowiedz.

Pozniej znowu Mister i tu proponuje zaznajomic sie jesli ktos posiada T300RS z forum Codemasters co jest nie tak. A po krotce sa problemy z ta kierownica w grze - traci czasem FF a czasem i tu ten przypadek sama postanawia skrecic w prawa strone. To juz trzeci taki przypadek u nas. Co do qbelka to utrata kola i dnf poprzez to iz urwal mu to kolo Tomi przy wyprzedzaniu.

Widzisz nie jest naprawde tak jak myslisz sa to zdarzenia losowe i nie zawsze spowodowane zla jazda a czasem sprzetem.

Dziekuje za pomoc jeszcze raz. Tak czy siak rozmowa z chlopakami byla i mysle ze wyciagna wnioski.

Audio u nas jest komplet po 20 graczy w trzech ligach z tym ze tylko jedna jest bez asyst.
# 27/09/2018 at 11:46 achcr7
No to Danio, posprzątaj jeszcze trochę , bo jak cała 20 stka będzie jeździć z głową to będzie z tego chleb Powodzenia
# 27/09/2018 at 16:50 danio
Co do Bronka to przebita opona i co chcial sie obrocic do pit to obracal sie znowu. Pozniej traffic wiec nie chcial uszkodzic nikogo.

Bedzie dobrze spokojnie i dziekuje ze zainteresowales sie tym.
# 30/09/2018 at 22:52 listek2000
Fajny wyścig. Zawaliłem treningi przez siatkówkę (BRAWO POLSKA)
Parę kołek przed wyścigiem i male punkty w takiej formie bardzo cieszą
https://youtu.be/urBjeIOiGCc
Image
Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi
# 01/10/2018 at 10:54 Ostrybuch (Moderator)
Dobry wyścig z mojej perspektywy ,pogoń za Zetonem cały wyścig zero skrzydeł urwanych nie to co na Singapurze (4) :) i całkiem niezłe 4 miejsce .Juz za tydzień Japonia i lecimy dalej :)
# 01/10/2018 at 13:18 Smarzyk
Nie wiem co się stało ,próbowałem różnych ustawień ,ale bolid był zbyt nadsterowny. W 3 zakręcie walczyłem z samochodem ,żeby nie wylecieć z zakrętu, musiałem odpuszczać gazu bo tył mi uciekał. Chyba na 4 okr wyleciałem właśnie z 3 i straciłem skrzydło. Później jechałem jeszcze na miękkich kolejne kilkanaście kółek ,ale ciągle walczyłem w 3 zakręcie i nie było sensu dalszej jazdy...Teraz Suzuka i szansa na lepszy wynik
# 07/10/2018 at 17:50 Smarzyk
Wyścig udany nie ma co. Szkoda tylko ,że ścigamy się w 11. Ostry masz nagrane jak mnie obróciło wtedy w pierwszym sektorze jak jechałeś za mną? Możesz to wrzucić?
# 07/10/2018 at 23:27 Ostrybuch (Moderator)
Jak dla mnie wyścig tez udany biorąc pod uwagę treningi gdzie nie mogłem przejechać 6 kolek tak mi sie opony grzały .Na ostatnia chwile przed wyścigiem zmieniłem ustawienia i udało sie dojechać do mety na 4 pozycji utrzymana pozycja z Q. Smarzyk wejdź na mój kanał YT i tam wszystko sobie zobaczysz.Za dwa tygodnie widzimy sie na gp USA a wcześniej na treningach :)
# 16/10/2018 at 03:11 danio
Pany pojechalbym z wami gp usa jak mnie dopuscicie bedzie jednego wiecej.
# 17/10/2018 at 10:22 ADIKF1
Danio ja nie decyduje ale w czwartek , piątek i sobotè na pewno będziemy trenować tak więc wpadaj na trening a na pewno chłopaki nie będą mieli nic przeciwko . A. Ok godz 19 ,20 się zbieramy .
# 18/10/2018 at 23:01 danio
Wpadne w sobote bo inne dni pracuje
# 21/10/2018 at 17:49 Ostrybuch (Moderator)
Ciężki wyczerpujący wyścig na torze w USA tak mi dal w kość ze dokładnie cały mokry bylem, koszulka cala mokra :)Na Q najpierw nie miałem ffb a gdy zrestartowaliśmy grę to okazało sie ze balans nagle sie zmienił z niewiadomych mi powodów :( nic nie dotykałem.Szkoda tych lagow wiadomo ze Listek,Zeton czy Adik tez mieli problemy ,co oni zrobili z ta gra.Teraz za tydzień widzimy sie w Meksyku i zobaczymy co będzie tym razem :(
# 21/10/2018 at 19:49 listek2000
Siemka. Fajny wyścig. Byłoby pudło gdyby nie Audio i urwane skrzydło i przymusowy pit-stop, który trwał bardzo dłuuuugo A drugi jeszcze dluuuuzej No cóż , musi cieszyć to co jest.

https://youtu.be/HRCXWpM7jl4
Sprawa zgłoszona do CM
http://forums.codemasters.com/discussion/141116/stay-in-pit-bug#latest

PS: Z żalem zgłaszam nieobecność, w piątek jadę na cały tydzień do Polski m.in sw.zm.
Image
Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi
# 21/10/2018 at 20:39 Smarzyk
Byłoby pudło a może nawet wygrana? . Zacznijmy od Q ,które pojechał przyzwoicie , ale mogło byc lepiej o jakies 0.4 s tylko za bardzo sie podpalilem i zle pojechalem ostatni zakret i skonczyl sie akurat czas q. Wyscig start z 3 awans po starcie na 2 miejsce. SC wyjezdza jade za zetonem do PIT i dostaje KARE za przekroczneie predkosci, a jechalem 79 km h a limit jest 80. No i za chwile przejazd przez aleje bo KARA Z DUPY i robi sie juz za duza strata..Na koniec walcze z ostrym ,ale 2 kolka przed meta wyrzuca mnie i trace skrzydlo i szanse na 3 miejsce. Ps nie wiem ,czy zeton nie mial tego samego co ja ,bo tez zjezdzal do alei znowu, zaraz po zmianie opon.
# 22/10/2018 at 09:39 ADIKF1
Taki numer już widziałem w innej lidze przy zjeżdzie do pitu daje karę jakiś babol jest zresztą ja też miałem pech nie chciało mnie puścić z pitu ,ponad 20s stałem następny babol tyle że ich wcześniej nie było .
# 28/10/2018 at 20:28 Ostrybuch (Moderator)
Fajny wyścig trzecia pozycja na Q ,trzecia pozycja na mecie mogę być zadowolony z wyniku końcowego wyścigu :) Teraz 2 tygodnie i mamy Brazylię powoli zbliżamy sie do końca sezonu .Tydzień przerwy i widzimy sie na treningach :)
# 28/10/2018 at 22:16 Audio-Mix_Poland
Fajny wyścig szkoda ze tak mało ludzi na starcie. Po przemyśleniu przyznaję racje koledze THC. Faktycznie jako dublowany powinienem zdecydowanie latwiej umożliwić manerw i nie czekać do końca. Obiecuje w tym obszarze radykalna poprawę. Natomiast kolega Smarzyk powinien bardziej myśleć i trzymać emocje na wodzy. W eskach w 2 drugim sektorze musisz przy 300 na godzinę pamiętać ze spada docisk. Śmiało mogę napisać że mi i sobie zjebaleś wyścig.
# 12/11/2018 at 18:15 Audio-Mix_Poland
Brazylia ma pewna magię jako tor. Tom dzięki za super walkę byliśmy na żletki. Mam filmik. Fajnie się to ogląda
# 26/11/2018 at 12:17 Ostrybuch (Moderator)
Siema co do wyścigu to nie mam o czym pisać walka ze wszystkim ustawieniami kierownica i samym sobą :)Zostało nam 3 wyścigi do odrobienia Niemcy ,Francja i Chiny ten pierwszy pojedziemy 16 grudnia a dwa następne po nowym roku w styczniu 13 i 20 .Teraz trochę dłuższa przerwa i widzimy sie jeszcze przed świętami na ostatnim wyścigu w 2018 roku :)
# 26/11/2018 at 13:36 ZeTonF1
Post a reply